Вітаємо Вас на сайті комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"
Наша візитка
Меню сайту
Корисні посиланняСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 01-Жов-2023, 11:20

Педагогічний колектив комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” складається з 34 чоловік, 32 із них - мають вищу освіту: 3 - нагороджені знаком "Відмінник освіти України", 2 – знаком "Софія Русова".

Завдання педагогічного колективу:

- з метою задоволення освітньо-культурних потреб учнівської молоді здійснювати роботу із збереження та розвитку мережі гуртків науково-технічного напряму;
- впроваджувати сучасні інноваційні технології у навчально-виховний процес та методи особистісно зорієнтованого навчання;
- спрямувати методичну роботу в закладі на надання адресної допомоги педагогам і підвищення їх фахової майстерності, оволодіння сучасними методами навчання та виховання;
- підтримка, розвиток інтелектуального потенціалу молоді, сприяння формуванню їх професійної орієнтації, надання їй теоретичних, практичних навичок та знань, необхідних вихованцям для вибору професії та самостійної роботи в майбутньому.
Навчально-виховний процес комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” насичений різноманітною діяльністю інтелектуального спрямування, вільного від стандартних форм роботи і складається з організації навчальної роботи в гуртках науково-технічного, спортивно-технічного, художньо-технічного, виробничо-технічного напрямків:
"Юні користувачі персонального комп’ютера”, "Комп'ютерний дизайн та 3D моделювання”, "Основи інформаційних технологій”, "Початкове технічне моделювання”, "Судномоделювання та судно модельного спорту”, "Авіамоделювання”, "Ракетомоделювання”, "Моделювання іграшок-сувенірів”, "Оригамі”, "Паперопластика”, "Юних фотоаматорів”, "Юних любителів велотехніки”, "Юний рятівник”.
Специфічні особливості позашкільного виховання полягають в тому, що участь у педагогічному процесі відбувається на основі власного вибору, тому завдання педагогів: розвиваючи одну здібність, не втратити зв'язків з іншими здібностями, щоб один вид діяльності - збагатив інший, зберігаючи головну стратегічну мету гармонійний розвиток особистості.

 
   
 
Цікаві заходи в гуртках, які забезпечують психологічне розвантаження дітей за допомогою індивідуальної роботи над моделлю літака, дизайнерського малюнку, конструкторського задуму, комп'ютерною програмою, дають можливість пройти процес від виготовлення моделей до кінцевого результату – змагань.

 

Важливого значення надано роботі з молодшими школярами, як початкової ланки спортивно-технічного моделювання.
В щорічних конкурсах - виставках технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!", конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" беруть участь більше 180 учнів шкіл і вихованців позашкільних закладів області.
Понад 70 вихованців області брали участь у Всеукраїнських змаганнях, конкурсах та виставках. Із них 35 представників міст Олександрії та Знам’янки, Новгородківського, Голованівського, Новоархангель-ського, Знам’янського, Олександрійського районів Кіровоградської області стали призерами і були нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.

 


 

    Юні фотоаматори не тільки надсилають свої роботи на конкурс "МояУкраїно!”, а й беруть участь у обласному зльоті-конкурсі юних фотоаматорів.

Все більшу аудиторію учнівської молоді завойовують заняття з програмування, обчислювальної техніки і комп'ютерної графіки.
Інформаційні технології мають сьогодні приорітетне значення у всіх сферах діяльності, визначають розвиток суспільства завтрашнього дня. Тому в комунальному закладі "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” щорічно проводиться конкурс-змагання учнівської молоді з інформаційних технологій. Протягом двох днів конкурсанти демонструють свої знання і вміння користувача персональним комп’ютером при виконанні завдань в двох номінаціях: "Office-менеджмент” та "WEB-програмування”.

 
    Одним із популярних захоплень дітей є інтерес до судномоделювання. На змаганнях з судномодельного спорту вихованці гуртків демонструють практичні навички в регулюванні, запуску та управлінні моделями у водному басейні.
На Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту член команди Кіровоградської області - Логвіненко Олександр став Чемпіоном України, а Казмірчук Руслан виборов бронзу в двох класах моделей.

 
 
    З метою розвитку творчих здібностей учнівської молоді і формування стійкого інтересу до технічної творчості обласний центр науково-технічної творчості проводить обласні змагання серед учнівської молоді з ракетомодельного та авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків).
На Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) команда Кіровоградської області виборола ІІ командне місце. Фабрика Тарас посів ІІ місце у класі моделей F-1-M, Апостолов Денис – два ІІІ місця у класах моделей F-1-L, F-1-D.

При комунальному закладі “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” успішно працює регіональна організація Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання “Сузір’я” . Метою діяльності громадської просвітницької організації є пошук, підтримка обдарованої молоді і сприяння реалізації прагнення учнів та студентів в оволодінні знаннями з аерокосмічної технології, астрономії, ракетобудування, космічної філософії. Представники Кіровоградської області приймали участь у Всеукраїнському колоквіумі школярів «Космос. Людина. Духовність». Члени нашої команди зацікавили журі цікавими незвичайними ідеями з астрономії. Калашник Тетяна посіла ІІ місце, Валькевич Ольга та Александров Даніїл – ІІІ місця у своїх секціях.

 

 

счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz