Наші вихованці
Меню сайту






Корисні посилання


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 24-Лис-2017, 04:03

 Команда авіамоделістів Кіровоградської області

2013 рік

Срібний призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі  літаків)

2015 рік

Бронзовий призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні)

2016 рік

Срібний призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні)

    Апостолов Денис

 вихованець гуртка «Авіамоделювання»  комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»
 
2011 рік

Срібний призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків)

2012 рік

Чемпіон України серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків)

2013 рік

Бронзовий призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) (клас моделей F - 1 - L)

Бронзовий призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) (клас моделей F - 1 - D)

2016 рік

Срібний призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні)(клас моделей F - 1 - L)

Срібний призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні)(клас моделей F - 1 - D)

 
    Фабрика Тарас  
 
 вихованець гуртка «Авіамоделювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2012 рік

Срібний призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків)

 2013 рік

Срібний призер Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків)

Команда судномоделістів Кіровоградської області

2014 рік

Бронзовий призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм)

2015 рік

Срібний призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм)

Бронзовий призер  Відкритого чемпіонату України з судномодельного спорту (дорослі, юніори) (моделі секції "NS")

2016 рік

IV місце на Всеукраїнських відкритих змаганнях серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм)

 
 Логвіненко Олександр 

 вихованець гуртка «Судномоделювання та судномодельний спорт» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2013 рік

Чемпіон України серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм)

2014 рік

Бронзовий призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей ЕК-600)

2015 рік

Срібний призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей ЕК-600)
 

 
    Казмірчук Руслан
 
вихованець гуртка «Судномоделювання та судномодельний спорт» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»
 
2013 рік

Бронзовий призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей ЕК-600)

Бронзовий призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей ЕН-600)

2014 рік 

Чемпіон України серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм)

2015 рік 

Чемпіон України  з судномодельного спорту (дорослі, юніори) (моделі секції "NS" ) (клас моделей F2-B/C)

Фріч Сергій
 
вихованець гуртка «Судномоделювання та судномодельний спорт» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»
 

2015 рік  

Срібний призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей  F4-А)

Бронзовий призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей ЕН-600)

Бронзовий призер  Відкритого чемпіонату України з судномодельного спорту (дорослі, юніори) (моделі секції "NS") (клас моделей F4-А)

2016 рік 

Бронзовий призер  Відкритого чемпіонату України з судномодельного спорту (дорослі, юніори) (моделі секції "NS") (клас моделей F2-А)

 

Раченчук Іван
 
вихованець гуртка «Судномоделювання та судномодельний спорт» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

 2015 рік

Бронзовий призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей ЕК-600)

Бронзовий призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей  F2-Ю)

Бронзовий призер  Відкритого чемпіонату України з судномодельного спорту (дорослі, юніори) (моделі секції "NS") (клас моделей F2-А) 

2016 рік 

Чемпіон України  з судномодельного спорту (дорослі, юніори) (моделі секції "NS") (клас моделей F4-А)

Бронзовий призер Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з судномодельного спорту ("NS" - моделі до 600 мм) (клас моделей ЕК-600)

 

Білий Данило
 
вихованець гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2015 рік  

Срібний призер Фестивалю "Robotika 2015" (номінація «Автономні роботи-сумо»)

Бронзовий призер Фестивалю "FERREXPO ROBOT FEST 2015" (номінація «Керовані роботи-сумо»)

 

Білий Костянтин
 
вихованець гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2015 рік  

Срібний призер Фестивалю "Robotika 2015" (номінація «Автономні роботи-сумо»)

 2016 рік  

Срібний призер Всеукраїнських змагань "Smart Robo Fest" (номінація «Автономні роботи-сумо»)
 
Срібний призер Всеукраїнських змагань "Smart Robo Fest" (номінація «Гонки по чорній лінії»)

 

Дромашко Артем
 
вихованець гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

 2016 рік  

Переможець Всеукраїнського фестивалю робототехніки "Best Robo Fest" (номінація «Керовані роботи-сумо»)
 
Срібний призер Всеукраїнського фестивалю робототехніки "Best Robo Fest" (номінація «Автономні роботи-сумо»)
 

 

Захарченко Денис
 
вихованець гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2015 рік  

Бронзовий призер Фестивалю "FERREXPO ROBOT FEST 2015" (номінація «Керовані роботи-сумо»)

 2016 рік  

Бронзовий призер Всеукраїнських змагань "Smart Robo Fest" (номінація «Автономні роботи-сумо»)

 

Погорілий Денис
 
вихованець гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2016 рік  

Переможець Всеукраїнського фестивалю робототехніки "Best Robo Fest" (номінація «Автономні роботи-сумо»)

Переможець Фестивалю робототехніки "FERREXPO ROBOT FEST 2016" (номінація «Керовані роботи-сумо»)

 

Тупчієнко Святослав
 
вихованець гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2016 рік  

Бронзовий призер Всеукраїнського фестивалю робототехніки "Best Robo Fest" (номінація «Автономні роботи-сумо»)

Переможець Фестивалю робототехніки "FERREXPO ROBOT FEST 2016" (номінація «Автономні роботи-сумо»)

 

Резніченко Денис

вихованець гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2017 рік  

   Переможець Фестивалю робототехніки Smart Robo Fest у змаганнях робо-сумо

Саакян Ілля

вихованець гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2017 рік

Срібний призер Фестивалю робототехніки Smart Robo Fest​​​​​​​ у змаганнях робо-сумо
​​​​​​​
Тодавчич Олександра
 
вихованка гуртка «Відеоаматори» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді»

2015 рік  

Переможець  Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення "Веселка"

Сертифікат фіналіста  Всеукраїнського конкурсу відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства "Вільні від насильства"

 

 

 

счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz