Вітаємо Вас на сайті комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"
Початково-технічний напрям
Меню сайту
Корисні посиланняСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 01-Жов-2023, 11:09

ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ

 
Дьоміна  Наталія  Павлівна
керівник гуртка «Початкове технічне моделювання»
комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

     Програма гуртка спрямована на формування у вихованців системного мислення, вміння бачити зв’язок технічної творчості з предметами шкільного курсу.

     Важлива роль надається графічній підготовці та вирішенню творчих завдань.

     У процесі організації роботи в гуртку застосовуються як традиційні технології навчання та виховання, так й елементи інноваційних технологій (формування творчої особистості, колективного творчого виховання та ін.).

     На заняттях гуртка використовуються різноманітні методи навчання, перевага надається інтерактивним й ігровим методам. Застосовуються різноманітні засоби навчання: технологічні картки, наочні посібники.

     Створені умови в гуртку для диференціації та індивідуалізації навчання відповідно до творчих здібностей, обдарованості, віку вихованців.

 

Гурток "Початкове технічне моделювання"

 
Нечаєва Зінаїда Іванівна,
 
керівник гуртка «Початкове технічне моделювання», гурток працює на базі закладу, відмінник освіти України, нагороджена знаком Софії Русової, суддя І категорії.
 
Шлях сьогоднішнього вихованця в закладі до майбутнього винахідника або науковця починається від власноруч сконструйованої механічної іграшки чи моделі саме в гуртку початкового технічного моделювання молодших школярів.
Проявити винахідництво і фантазію, дати друге життя паперу, сірниковим коробкам, розвити кмітливість, творчі здібності, логічне мислення, сформувати естетичні смаки дітям допомагають заняття саме в цьому гуртку.
Кожен юний технік-початківець може подарувати до свят зроблену своїми руками листівку чи сувенір, задовольнити всі свої «творчі забаганки».
В навчальному кабінеті початкового технічного моделювання представлені експонати вихованців гуртка.
Важливого значення надано роботі з молодшими школярами, як початкової ланки спортивно-технічного моделювання. В закладі напрацьована система навчальної і масової роботи учнівською молоддю з метою масового залучення учнів до занять конструюванням, моделюванням, виготовленням найпростіших моделей.
Методичні надбання керівника гуртка (положення про змагання, методичні рекомендації) широко використовують у своїй роботі позашкільники області.
 

 

Гурток "Початкове технічне моделювання"

 
Калашнікова Ірина Михайлівна,
 
керівник гуртка «Початкове технічне моделювання», гурток працює на базі Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат
 
Гурток початкового технічного моделювання працює за основним рівнем навчання.
Основні завдання в роботі гуртка полягають у формуванні в учнів пізнавальної, практичної, творчої та соціальної компетентностей.
На заняттях гуртка використовувались різноманітні форми (колективна та індивідуальна робота), методи (демонстраційно-пояснювальні, відтворювальні, пошукові, ігрові, інтерактивні) та засоби (роздатковий матеріал, тематичні папки, технологічні картки) навчання.
Діти навчаються працювати з різноманітними матеріалами, креслярським інструментом, виготовляти нескладні моделі та різноманітні саморобки з різних матеріалів.
Вихованці гуртка з цікавістю та завзятістю виконують роботи в різних техніках, пропонують й свої варіанти щодо оформлення виробів. 
 
Вихованці приймають активну участь у виставках та конкурсах творчих робіт, які проводяться у школі-інтернаті: конкурс «Подих осені» (1-е місце-2014р.), виставка до Дня інвалідів, конкурс Новорічних іграшок, виставка до дня св. Валентина; виготовляють подарунки до дня захисника Вітчизни та 8 Березня.
Кращі роботи вихованців направляються на обласні виставки-конкурси: «Люби і знай наш рідний край», «Друге життя речей».
 

 

Гурток "Початкове технічне моделювання"

 
Марченко Сергій Петрович,
 
керівник гуртка "Початкове технічне моделювання", гурток працює на базі закладу.
 
Велосипед вважається одним із масових засобів пересування населення. Основні конструктивні особливості якого визначались ще в кінці минулого століття. Завдяки позитивним властивостям велосипеда, цікавість населення до нього не слабне і зараз. Відсутність двигуна робить велосипед екологічно чистим та безпечним засобом пересування.
Враховуючі широке використання вело техніки населенням та велике захоплення дітей і підлітків двоколісною машиною, іншою вело технікою (велокарт, веломобіль) був створений гурток "Юних любителів вело техніки".
 
Мета роботи гуртка полягає в: 
- попередженні дитячого дорожньо-транспортного травматизму;
- навчанні дітей чітко орієнтуватись в дорожніх обставинах,
- вихованні у дітей любові до техніки та вело техніки, зокрема, допомогти їм освоїти правила експлуатації та елементарного ремонту різної вело техніки (самокат, велосипед, велокарт, веломобіль).
На теоретичних заняттях вихованці знайомляться з історією виникнення та конструкцією різноманітної техніки і вело техніки зокрема. В процесі занять велика вага приділяється ознайомленню дітей з основами правил дорожнього руху та безпечного поводження на вулиці.
 
На практичних заняттях учні закріплюють знання отримані на теоретичних заняттях через спостереження на вулиці, виконання малюнків, аплікацій, перегляду діафільмів, кінофотоматеріалів, виготовлення моделей і макетів з конструктора.
Велике значення має використання на практичних заняттях макета автомістечка.
 
счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz