Розклад роботи гуртків
Меню сайту




Корисні посилання


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 14-Гру-2017, 22:48

           РОЗКЛАД

занять гуртків комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»,

які проводяться на базі навчальних закладів Кіровоградської області на 2016-2017 навчальний рік

п/п

Назва гуртка

Місце проведення

Керівник

гуртка

години

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1.

Початкове технічне моделювання

 

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 12

Нечаєва З.І.

6

12.00-15.00

 

 

 

12.00-15.00

 

 

2.

Цифрова фотографія

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 10,24

Єлізарова Є.Ю.

6

 

14.00-17.00

 

14.00-17.00

 

 

 

 

3.

Основи інформаційних технологій

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 11

Кірішко І.В.

6

 

14.00-17.00

 

 

14.00-17.00

 

 

4.

Моделювання іграшок-сувенірів

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 22

Бондар О.В.

6

13.00-16.00

 

13.00-16.00

 

 

 

 

5.

Авіамоделювання

Ракетомоделювання

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 11

Гуля В.М.

   20

14.00-18.00

14.00-17.00

 

14.00-18.00

15.00-17.00

 

10.00-13.00

13.10-16.10

6.

 

Початкове технічне моделювання

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 13

 

Марченко С.П.

18

13.30-16.30

(ЗОШ 14, 1гр)

12.50-14.50

(ЗОШ 14, 2гр)

12.50-14.50

(ЗОШ 14, 4гр)

12.50-14.50

(ЗОШ 14, 2гр)

13.30-16.30

(ЗОШ 14, 1гр)

 

 

15.00-17.00

(ЗОШ 20, 3гр)

15.00-17.00

(ЗОШ 20, 3гр)

15.00-17.00

(ЗОШ 14, 4гр)

7.

Моделювання іграшок-сувенірів

 

КЗ «КОЦНТТУМ”

Каб. № 24

 

Павленко Ю.В.

 

8

 

13.00-15.00

(ЗОШ 14, 1гр)

13.00-15.00

(ЗОШ 14, 2гр)

12.50-14.50

(ЗОШ 14, 1гр)

12.50-14.50

(ЗОШ 14, 2гр)

 

 

 

8.

Початкове технічне моделювання

 

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 24

 

 

Дьоміна Н.П.

 

18

13.00-16.00

(ЗОШ 14, 1гр)

13.00-15.00

(ЗОШ 14, 2гр)

15.00-17.00

(ЗОШ 20, 3гр)

13.00-15.00

(ЗОШ 14, 2гр)

12.00-15.00

(ЗОШ 14, 1гр)

 

 

15.00-17.00

(ЗОШ 20, 3гр)

15.00-17.00

(ЗОШ 14, 3гр)

15.00-17.00

(ЗОШ 14, 3гр)

9.

Виготовлення сувенірів

Новопразька СЗОШ

школа – інтернат

Зубова В.М.

4

15.00- 17.00

 

 

 

15.00-17.00

 

 

10.

Моделювання іграшок-сувенірів

 

Заваллівська школа-інтернат

Гупалюк Ю.М.

4

15.00-17.00

15.00-17.00

 

 

 

 

 

11.

Моделювання іграшок-сувенірів

ЗОШ № 34

Марченко І.А.

8

13.00-14.50

15.00-17.00

 

 

 

13.00-14.50

15.00-17.00

 

 

12.

Юний рятівник

ЗОШ № 15

Фоменко А.В.

8

 

 

 

14.00-15.50

16.00-18.00

 

14.00-15.50

16.00-18.00

 

13.

Художня комп’ю-терна графіка

Машинобудівний

коледж

Коваленко С.В.

 

4

 

 

13.00-15.00

 

13.00-15.00

 

 

 

14.

Моделювання іграшок-сувенірів

Знам’янська

школа – інтернат

Догадіна Л.В.

6

 

 

17.00-20.00

 

 

 

15.30-18.30

 

15.

Юних користува-

чів персонального комп’ютера

Новопразька СЗОШ школа – інтернат

 

Мітленко Г.М.

4

 

 

 

1 4.00-16.00

14.00-16.00

 

 

16.

Орігамі

Новопразька СЗО школа-інтернат

Петренко О.Г

4

14.00-16.00

 

 

 

14.00-16.00

 

 

17.

Технічне конструювання

Добровеличківська школа-інтернат

Калашник Ю.О.

 

6

 

 

15.15-17.15

15.15-17.15

15.15-17.15

 

 

18.

Судномоделювання та судномодельного спорту

 

КЗ «КОЦНТТУМ”

Каб. № 13

 

Крючков О.К.

6

 

15.00-18.00

 

15.00-18.00

 

 

 

19.

Моделювання іграшок-сувенірів

 

КЗ «КОЦНТТУМ”

Каб. № 12

 

 

Смірнова Л.В.

    6

 

 

13.00-16.00

 

 

 

10.00-13.00

20.

Юний рятівник

 

ЗОШ № 2

Арцибашев Р.В.

 

8

 

 

 

14.00-15.50

16.00-18.00

 

14.00-15.50

16.00-18.00

 

 

21.

Початкове технічне моделювання

 

Знам’янська

школа-інтернат

 

Калашнікова І.М.

6

14.00-17.00

 

 

 

15.15-18.15

 

 

22.

Моделювання іграшок-сувенірів

 

НВО ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П»

Бараніченко Л.А.

8

15.00-17.00

15.00-17.00

 

15.00-17.00

15.00-17.00

 

 

23.

Стендові моделі- копії суден із двигуном

 

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 22

 

Наливайський Е.В.

8

 

12.50-14.50

15.00-17.00

 

12.50-14.50

15.00-17.00

 

 

 

24.

Відеоаматорів

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 24, конференцзал

 

Кришкін Б.Б.

6

 

 

 

14.30-17.30

(к.10)

14.30-17.30

(конференцзал)

 

 

25.

«Історико-технічне стендове моделювання»

Гімназія ім. Т.Шевченка

(НВО № 5)

Цись В.В.

6

 

 

15.00-18.00

 

 

09.00-12.00

 

26.

Юні користувачі персонального комп’ютера

Добровеличківська

школа-інтернат

Ткаченко Є.О.

 

4

 

 

15.15-17.15

15.15-17.15

 

 

 

27.

Авіамоделювання (кордові моделі)

КЛАНАУ

Богов О.І.

6

 

 

14.00-17.00

 

 

 

12.00-15.00

28.

Цифрова фотографія

ЗОШ № 4

Беценко В.О.

6

15.00-18.00

 

14.00-17.00

 

 

 

 

29.

Початкове технічне моделювання

Рівенська СЗО школа-інтернат

Новоукраїнського району

Зарицький С.Л.

8

 

 

 

 

16.00-18.00

 

09.00-10.50

11.00-12.50

13.00-15.00

30.

Авіамоделювання

 

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 11

 

Семенюта С.С.

6

 

 

14.00-17.00

 

 

12.00-15.00

 

31

Авіамоделювання

 

КЗ «КОЦНТТУМ»

Каб.№ 11

 

Апостолов Д.В.

4

 

 

 

 

12.00-14.00

10.00-12.00

 

32

Юні конструктори

ВПУ № 8

Севеленко І.В.

8

12.00-16.00

 

 

 

12.40-16.40

 

 

33

Цифрова фотографія

ВПУ № 8

Іонова Т.П.

8

 

 

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-18.00

 

 

счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz