Вітаємо Вас на сайті комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"
Меню сайту




Корисні посилання



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 15-Кві-2021, 04:43

Головна » 2020 » Жовтень » 21 » Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів "Моя Україно!"
08:59
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів "Моя Україно!"

                На базі КЗ "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"   завершено обласний етап заочного конкурсу фото-відеоаматорів " Моя Україно!". З 360 поданих робіт   компетентне жюрі визначило переможців. СПИСОК призерів обласного етапу Всеукраїнського заочного   конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» номінація „Портрет (репортажний та студійний)” (І-а вікова   категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Кудель Сніжана, вихованка Благовіщенського районного   центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за фотороботу «Щаслива»; Дипломом    ІІ ступеня нагороджується Демідкіна Анастасія, вихованка комунального закладу «Станції юних техніків     Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Гра у хованки»; Пожидаєва Аліна, вихованка комунального закладу «Центру позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам’янського району, за фотороботу «Рада»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Демідкіна Анастасія, вихованка комунального закладу «Станції юних техніків Кіровоградської міської ради» , за фотороботу «Впевненість». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Бурлуцька Дарія, учениця Плетеноташлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради, за фотороботу «Українкою народилася»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Гачан Юлія, вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Погляд у майбутнє»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Діжур Марія, вихованка Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Погляд у майбутнє»; Орсагош Вадим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Українська квіточка»; Головченко Аліна, учениця Вишняківської загальноосвітньої філії «Карлівське НВО» Соколівського ОТГ, за фотороботу «Український колорит». номінація „Пейзаж» (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Тимошенко Єгор, учень Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради, за фотороботу «Дзеркало природи»; Орсагош Вадим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Вест світ на долоні». Дипломом ІІ ступеня нагороджується Юріна Світлана, вихованка комунального закладу Центру дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради, за фотороботу «Чудовий захід в Дніпровському лімані»; Дипломом II ступеня нагороджується Пономаренко Владислав, вихованець Гайворонського районного центру дитячої та юнацької творчості за фотоработу "Наливається український колос". Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Тикул Крістіна, вихованка Помічнянський центр дитячої та юнацької творчості Добровеличківської районної ради, за фотороботу «Розкішне колосся»; Кущук Олександр, вихованець Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Прадавні скелі, осінній ліс»; Фесечко Вікторія, учениця комунального закладу «НВО – І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради», ЦЕВ «Росток», за фотороботу «Ставок, неначе полотно». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Гедзюк Анастасія, вихованка Вільшанського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Величні скелі на річці Синюсі»»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Балдич Поліна, вихованка Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Назустріч сонцю»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Панфіл Анна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам’янського району, за фотороботу «Монастир»; Восьмак Вероніка, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської міської ради, за фотороботи «Окраса Уманського парку». номінація „Натюрморт” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Біляков Дмитро, вихованець Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Квіти для бабусі»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Любушкін Владислав, вихованець Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Навчаємось дистанційно»; Дипломом ІІІступеня нагороджується Піх Денис, учень Комишувацької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради, за фотороботу «На пеньочку під сонечком». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Козюрак Валерія, учениця комунального закладу «Петрівське навчально- виховне об'єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської селищної ради, за фотороботу «Натюрморт з котиком»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Бобина Катерина, вихованка Вільшанського районного центру дитячої та юнацької творчості , за фотороботу «Український натюрморт»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Вдовиченко Ашот, вихованець Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «You are welcome!»; Несенко Катерина, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Осінній натюрморт». номінація „Побутові або жанрові фотографії” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Закружецький Руслан, вихованець Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за фотороботу «Давай знайомитись»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Новак Аліна, учениця комунального закладу «Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ступенів.Позашкільний заклад» Кропивницького району, за фотороботу «Сільське надвечір’я»; Коряченко Ірина, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради», за фотороботу «Лелечний дім»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Мартинюк Дарія, вихованка Помічнянського центру дитячої та юнацької творчості Добровеличківського району, за фотороботу «Українське подвір’я». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Вдовиченко Ашот, вихованець Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Доторкнися!»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Балдич Поліна, вихованка Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Дарунки літа» ; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Карась Андрій, вихованець Онуфрієвського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Сядемо під перелазом, заспіваймо пісню разом». номінація „Фотошоп” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Артеменко Анастасія, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Бабине літо». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Орсагош Вадим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Веселка». номінація „Архітектура” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Поправко Руслана, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Із казки»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Крикун Марія, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Спасо-Преображенський собор»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Ободовський Олександр, вихованець Олександрівської станції юних техніків, за фотороботу «КОЦНТТУМ». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Орсагош Вадим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Казкова ніч»; Дипломом ІІ ступеня Несенко Катерина, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Нічний передзвін»; Дипломом ІІІ ступеня Балдич Поліна, вихованка Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Козацька каплиця». номінація „Репортажне фото” (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Лісовенко Олексій, вихованець Побузького центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району, за фотороботу «Юний мандрівник»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Резнік Марія, вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Запленерився»; Долгов Микола, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Заряд на весь день»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Гачан Юлія, вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Заблукали, співали, Івана шукали». номінація „Мікрофотографія” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Офіленко Іван, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради», за фотороботу «Ящірка»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Полторак Марія, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Краса в деталях»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Колосовський Євген, вихованець Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за фотороботу «На сторожі»; Чмель Денис , учень Зеленської ЗШ І-ІІ ступенів філії Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради, за фотороботу «Красунчик». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Гачан Юлія, вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Кожен раз, міцніють крила»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Кваша Юлія, учениця комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний заклад» Великосеверинівської ОТГ Кропивницького району, за фотороботу «Сльози дощу»; Резнік Марія , вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Воїн»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Вдовиченко Ашот, вихованець Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Вчитель геометрії». номінація „Флора та фауна” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Шмагайло Міла, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради, за фотороботу «Весела жаба на болоті»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Леба Вікторія, учениця комунального закладу «Новомиколаївська гімназія міської ради міста Кропивницький», за фотороботу «Юлій»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Красота Людмила, ученицю Березобалківської ЗШ І-ІІІ ступенів Вільшанського району, за фотороботу «Очікування». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Лантух Дарія, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Кольоровий красень»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Кобилінська Світлана, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Вечоріло»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Гриценко Оксана, учениця комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» Великосеверинівської ОТГ Кропивницького району, за фотороботу «Зона комфорту»; Єсікян Маріам, учениця комунального закладу «Боківський опорний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради», за фотороботу «Погляд». номінація „Позажанрове фото” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Демідкіна Анастасія, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Вночі…»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Коряченко Ірина, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради», за фотороботу «В іншому вимірі»; Невмержицька Владислава , учениця комунального закладу «НВО-І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», ЦЕВ «Росток», за фотороботу «Мрійливий кіт»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Нетюхайло Анастасія, учениця комунального закладу «Навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Великоандрусівської сільської ради Світловодського району, за фотороботу «Велич до небес»; Романчук Андрій, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам’янського району, за фотороботу «Ранішня роса». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Кваша Юлія, учениця комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» Великосеверинівської ОТГ Кропивницького району, за фотороботу «Лебедина вірність»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Лантух Дарія, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам’янського району, за фотороботу «А ми у двох»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Стельмах Валерія, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання №35 ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської міської ради», за фотороботу «1+1=2». СПИСОК призерів обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних відеоаматорів «Моя Україно!» номінація „Ігрове кіно” Дипломом І ступеня нагороджується Свердлов Іван, учень Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, за відеороботу "Доросле маленьке життя"; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Закружецький Руслан, Колосовський Євген, вихованці Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за відеороботу «Повелитель простого олівця»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Кривошея Анастасія, учениця гімназії № 9 Кіровоградської міської ради, за відеороботу «Моя Україна». номінація „Соціальний ролик” Дипломом І ступеня нагороджується Свердлов Іван, учня Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, за відеороботу "Другий шанс для Сніжка"; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Горбатов Сергій, вихованця Центру естетичного виховання "Натхнення" НВО №6, за відеороботу «Діти-квіти»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Колективну роботу вихованців Світловодського Центру дитячої та юнацької творчості. Гурток фольклорно-етнографічного краєзнавства «Тясмин», за відеороботу «Автентичне місто Кути». РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ВІДОБРАЖЕНО У НАКАЗІ по КЗ "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" №155 ВІД 09.10.2020р. "Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фото та відеоаматорів «Моя Україно!»"На базі КЗ "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" завершено обласний етап дистанційного конкурсу фото-відеоаматорів " Моя Україно!". З 360 поданих робіт   компетентне жюрі визначило переможців. СПИСОК призерів обласного етапу Всеукраїнського заочного   конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» номінація „Портрет (репортажний та студійний)” (І-а вікова   категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Кудель Сніжана, вихованка Благовіщенського районного   центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за фотороботу «Щаслива»; Дипломом    ІІ ступеня нагороджується Демідкіна Анастасія, вихованка комунального закладу «Станції юних техніків     Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Гра у хованки»; Пожидаєва Аліна, вихованка комунального закладу «Центру позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам’янського району, за фотороботу «Рада»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Демідкіна Анастасія, вихованка комунального закладу «Станції юних техніків Кіровоградської міської ради» , за фотороботу «Впевненість». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Бурлуцька Дарія, учениця Плетеноташлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради, за фотороботу «Українкою народилася»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Гачан Юлія, вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Погляд у майбутнє»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Діжур Марія, вихованка Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Погляд у майбутнє»; Орсагош Вадим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Українська квіточка»; Головченко Аліна, учениця Вишняківської загальноосвітньої філії «Карлівське НВО» Соколівського ОТГ, за фотороботу «Український колорит». номінація „Пейзаж» (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Тимошенко Єгор, учень Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради, за фотороботу «Дзеркало природи»; Орсагош Вадим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Вест світ на долоні». Дипломом ІІ ступеня нагороджується Юріна Світлана, вихованка комунального закладу Центру дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради, за фотороботу «Чудовий захід в Дніпровському лімані»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Тикул Крістіна, вихованка Помічнянський центр дитячої та юнацької творчості Добровеличківської районної ради, за фотороботу «Розкішне колосся»; Кущук Олександр, вихованець Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Прадавні скелі, осінній ліс»; Фесечко Вікторія, учениця комунального закладу «НВО – І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради», ЦЕВ «Росток», за фотороботу «Ставок, неначе полотно». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Гедзюк Анастасія, вихованка Вільшанського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Величні скелі на річці Синюсі»»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Балдич Поліна, вихованка Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Назустріч сонцю»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Панфіл Анна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам’янського району, за фотороботу «Монастир»; Восьмак Вероніка, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської міської ради, за фотороботи «Окраса Уманського парку». номінація „Натюрморт” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Біляков Дмитро, вихованець Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Квіти для бабусі»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Любушкін Владислав, вихованець Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Навчаємось дистанційно»; Дипломом ІІІступеня нагороджується Піх Денис, учень Комишувацької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради, за фотороботу «На пеньочку під сонечком». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Козюрак Валерія, учениця комунального закладу «Петрівське навчально- виховне об'єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської селищної ради, за фотороботу «Натюрморт з котиком»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Бобина Катерина, вихованка Вільшанського районного центру дитячої та юнацької творчості , за фотороботу «Український натюрморт»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Вдовиченко Ашот, вихованець Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «You are welcome!»; Несенко Катерина, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Осінній натюрморт». номінація „Побутові або жанрові фотографії” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Закружецький Руслан, вихованець Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за фотороботу «Давай знайомитись»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Новак Аліна, учениця комунального закладу «Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ступенів.Позашкільний заклад» Кропивницького району, за фотороботу «Сільське надвечір’я»; Коряченко Ірина, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради», за фотороботу «Лелечний дім»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Мартинюк Дарія, вихованка Помічнянського центру дитячої та юнацької творчості Добровеличківського району, за фотороботу «Українське подвір’я». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Вдовиченко Ашот, вихованець Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Доторкнися!»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Балдич Поліна, вихованка Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Дарунки літа» ; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Карась Андрій, вихованець Онуфрієвського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Сядемо під перелазом, заспіваймо пісню разом». номінація „Фотошоп” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Артеменко Анастасія, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Бабине літо». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Орсагош Вадим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Веселка». номінація „Архітектура” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Поправко Руслана, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Із казки»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Крикун Марія, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Спасо-Преображенський собор»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Ободовський Олександр, вихованець Олександрівської станції юних техніків, за фотороботу «КОЦНТТУМ». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Орсагош Вадим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Казкова ніч»; Дипломом ІІ ступеня Несенко Катерина, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Нічний передзвін»; Дипломом ІІІ ступеня Балдич Поліна, вихованка Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Козацька каплиця». номінація „Репортажне фото” (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Лісовенко Олексій, вихованець Побузького центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району, за фотороботу «Юний мандрівник»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Резнік Марія, вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Запленерився»; Долгов Микола, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за фотороботу «Заряд на весь день»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Гачан Юлія, вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Заблукали, співали, Івана шукали». номінація „Мікрофотографія” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Офіленко Іван, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради», за фотороботу «Ящірка»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Полторак Марія, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Краса в деталях»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Колосовський Євген, вихованець Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за фотороботу «На сторожі»; Чмель Денис , учень Зеленської ЗШ І-ІІ ступенів філії Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради, за фотороботу «Красунчик». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Гачан Юлія, вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Кожен раз, міцніють крила»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Кваша Юлія, учениця комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний заклад» Великосеверинівської ОТГ Кропивницького району, за фотороботу «Сльози дощу»; Резнік Марія , вихованка Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Воїн»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Вдовиченко Ашот, вихованець Світловодського центру дитячої та юнацької творчості, за фотороботу «Вчитель геометрії». номінація „Флора та фауна” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Шмагайло Міла, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради, за фотороботу «Весела жаба на болоті»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Леба Вікторія, учениця комунального закладу «Новомиколаївська гімназія міської ради міста Кропивницький», за фотороботу «Юлій»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Красота Людмила, ученицю Березобалківської ЗШ І-ІІІ ступенів Вільшанського району, за фотороботу «Очікування». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Лантух Дарія, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Кольоровий красень»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Кобилінська Світлана, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти Дмитрівської сільської ради» Знам’янського району, за фотороботу «Вечоріло»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Гриценко Оксана, учениця комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» Великосеверинівської ОТГ Кропивницького району, за фотороботу «Зона комфорту»; Єсікян Маріам, учениця комунального закладу «Боківський опорний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради», за фотороботу «Погляд». номінація „Позажанрове фото” (І-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Демідкіна Анастасія, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради», за фотороботу «Вночі…»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Коряченко Ірина, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради», за фотороботу «В іншому вимірі»; Невмержицька Владислава , учениця комунального закладу «НВО-І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», ЦЕВ «Росток», за фотороботу «Мрійливий кіт»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Нетюхайло Анастасія, учениця комунального закладу «Навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Великоандрусівської сільської ради Світловодського району, за фотороботу «Велич до небес»; Романчук Андрій, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам’янського району, за фотороботу «Ранішня роса». (ІІ-а вікова категорія) Дипломом І ступеня нагороджується Кваша Юлія, учениця комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» Великосеверинівської ОТГ Кропивницького району, за фотороботу «Лебедина вірність»; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Лантух Дарія, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам’янського району, за фотороботу «А ми у двох»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Стельмах Валерія, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання №35 ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської міської ради», за фотороботу «1+1=2». СПИСОК призерів обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних відеоаматорів «Моя Україно!» номінація „Ігрове кіно” Дипломом І ступеня нагороджується Свердлов Іван, учень Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, за відеороботу "Доросле маленьке життя"; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Закружецький Руслан, Колосовський Євген, вихованці Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, за відеороботу «Повелитель простого олівця»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Кривошея Анастасія, учениця гімназії № 9 Кіровоградської міської ради, за відеороботу «Моя Україна». номінація „Соціальний ролик” Дипломом І ступеня нагороджується Свердлов Іван, учня Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, за відеороботу "Другий шанс для Сніжка"; Дипломом ІІ ступеня нагороджується Горбатов Сергій, вихованця Центру естетичного виховання "Натхнення" НВО №6, за відеороботу «Діти-квіти»; Дипломом ІІІ ступеня нагороджується Колективну роботу вихованців Світловодського Центру дитячої та юнацької творчості. Гурток фольклорно-етнографічного краєзнавства «Тясмин», за відеороботу «Автентичне місто Кути». РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ВІДОБРАЖЕНО У НАКАЗІ по КЗ "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" №155 ВІД 09.10.2020р. "Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фото та відеоаматорів «Моя Україно!»"

Переглядів: 293 | Додав: КОЦНТТУМ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz