Вітаємо Вас на сайті комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"
Меню сайту
Корисні посиланняСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 17-Лют-2019, 02:20

Головна » 2018 » Січень » 12 » Оголошено VIІ обласний Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці  в Україні у 2018 році
09:48
Оголошено VIІ обласний Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці  в Україні у 2018 році

Положення
про VIІ обласний Конкурс дитячого малюнка
«Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці 
в Україні у 2018 році

    VIІ обласний Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»      (далі - Конкурс) проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в України у 2018 році. Це свято відзначається щорічно 28 квітня - у Всесвітній день охорони праці, згідно Указу Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006, ціллю якого є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і  молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці.
 
І. Цілі та завдання Конкурсу 

    1.1. Метою проведення Конкурсу є: привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці.
1.2. Основними завданнями Конкурсу є:
1.2.1. формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці у різних сферах суспільного життя;
1.2.2. акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках та ризиках;
1.2.3. профілактика виробничого травматизму шляхом наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці  та оцінювання ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих;
1.2.4. активізація творчого потенціалу дітей та молоді, сприяння розвитку дитячої творчості;
1.2.5. виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

                                     ІІ. Організація Конкурсу

2.1. Конкурс організовується і проводиться Управлінням Держпраці у Кіровоградській області.
2.2. Конкурс нараховує два етапи:
перший етап Конкурсу: листопад 2017 року - лютий 2018 року: відбірковий  обласний тур;
другий етап Конкурсу: березень - квітень 2018 року: фінал та оголошення переможців в області.
                                                                 
                             ІІІ. Умови участі в Конкурсі

3.1. Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:
перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.
3.2. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості - малюнок.
3.3. Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловостях, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
3.4. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.
3.5. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.
3.6. Роботи можуть бути використані ДП «Редакція журналу «Охорона праці» для виготовлення друкованих матеріалів та тиражування Держпраці та Управлінням Держпраці у Кіровоградській області при організації семінарів, нарад, презентацій, виставок, для транслювання на телебаченні, для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади тощо.
                       
                           ІV. Вимоги до малюнків

4.1. На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
4.2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2.
         4.3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.
4.4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити розбірливо українською мовою:
4.4.1. назву роботи;
4.4.2. прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;
4.4.3. місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;
4.4.4. сферу діяльності батьків;
4.4.5. назву навчального закладу;
4.4.6. прізвище, ім'я, по батькові методичного керівника.


V. Критерії оцінювання конкурсних робіт

5.1. Конкурсні роботи оцінюються  за такими критеріями:
5.1.1. відповідність роботи тематиці Конкурсу;
5.1.2. актуальність теми;
5.1.3. практичне значення;
5.1.4. втілення творчої ідеї та задуму автора;
5.1.5. оригінальність та оформлення;
5.1.6. ступінь самостійності автора у виконанні роботи.

VІ. Відбірковий обласний тур Конкурсу (перший етап)

6.1. Відбірковий тур обласного Конкурсу проводяться упродовж листопада 2017 року - лютого 2018 року.
6.2. Конкурс проводиться за участю місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, регіональних представництв обласного об’єднання організацій роботодавців, Федерації профспілок області, робочих органів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області, дитячих та молодіжних громадських організацій, благодійних фондів, мереж та об'єднань, які працюють із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, дітьми, молоддю та вчителями, а також усіх, хто опікується питаннями виховання свідомо-активної молоді в районі, області та хто небайдужий до подолання проблем у сфері охорони праці.  
6.3. Конкурсні роботи для підбиття підсумків Конкурсу надсилаються учасниками до Управління Держпраці у Кіровоградській області не пізніше 15 лютого 2018 року за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Дворцова, 24.  Конт. тел.: 24-53-71, 22-94-21, 32-02-03. 

VІІ. Фінал Конкурсу (другий етап)

7.1. Проведення Фіналу обласного Конкурсу організовується Управлінням Держпраці у Кіровоградській області в період з 20 лютого до         01 березня 2018 року.
7.2. Для оцінки і відбору кращих робіт та визначення переможців обласного Конкурсу організовуються засідання журі.
7.3. Склад журі затверджується наказом Управління Держпраці у Кіровоградській області. До складу журі включаються представники Управління Держпраці у Кіровоградський області та запрошуються представники структурних підрозділів облдержадміністрації, громадських організацій, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області, Федерації профспілок області, ДП «Кіровоградський ЕТЦ», засобів масової інформації тощо. 
7.4. Результати засідань журі оформляються відповідними протоколами, які підписуються усіма членами журі.
7.5. Журі визначає І, ІІ та III місця робіт. Переможці обласного Конкурсу нагороджуються відповідними дипломами, нагородами, їх список оприлюднюється на сайті Управління Держпраці у Кіровоградській області, структурних підрозділах облдержадміністрації, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області. Відзначення переможців проводиться керівництвом Управління Держпраці у Кіровоградській області із залученням співорганізаторів проведення Конкурсу.
7.6. Автори робіт, які посіли І місця у трьох вікових групах на обласному Конкурсі, стають лауреатами Всеукраїнського конкурсу, за можливості проводиться виставка експозиція найкращих робіт учасників, організовується їх показ на регіональному телебаченні, у громадському транспорті, офіційних сайтах тощо.
7.7. До 15 березня 2018 року твори переможців обласного Конкурсу, які посіли І місце у трьох вікових групах, разом із відповідними копіями протоколів журі, направляються для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу до офісу   ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за адресою: 02100, м. Київ, вул. Попудренка, 10/1, конт. тел.: (044) 296-82-56, 559-19-51.  E-mail: mail@ohoronapraci.kiev.ua,  www.ohoronapraci.kiev.ua 

Переглядів: 296 | Додав: КОЦНТТУМ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz