21222324252627
28293031
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 18-Жов-2017, 13:08

Головна » 2017 » Серпень » 7 » Перемога юних судномоделістів на Чемпіонаті України
13:46
Перемога юних судномоделістів на Чемпіонаті України

Протягом 2 – 6 серпня 2017 року  на водоймі бази «Фіш-парк» у селі Забір’я Київської області відбулися спільні Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («NS» – моделі до 600мм.) на малій дистанції з одночасним проведенням на великій дистанції чемпіонату України.
    У кубкових змаганнях, які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Федерацією судномодельного спорту України, взяли участь 33 представники 11 команд із різних куточків України.
    Декілька років поспіль збірна команда юних судномоделістів Кіровоградської області під керівництвом майстра спорту О.К.Крючкова (керівник судномодельного гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді») входить до складу трьох кращих українських  команд.
    В цьому році команда стала першою.
    Фріч Сергій став двічі Чемпіоном України в класах моделей F4 B/C та ЕК – 600, а також виборов бронзу в класі моделей F2A.
    Кащук Руслан став Чемпіоном України в класі моделей F4A та срібним призером у класі моделей ЕН – 600, виконавши при цьому норматив кандидата в майстри спорту України.
    Ткаченко Євген став срібним призером у класі моделей F2B.
    Ростокін Владислав посів шосте місце в класі моделей F2A.
    Але головним підсумком змагань є не отримані місця, а бажання юних судномоделістів займатися улюбленою справою, а керівнику – передавати свої навички із покоління в покоління.
    Бажаємо усім судномоделістам творчого розвитку та гарних результатів у подальшому. Так тримати!!!

Переглядів: 47 | Додав: КОЦНТТУМ | Рейтинг: 5.0/1