Вітаємо Вас на сайті комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"
Меню сайту




Корисні посилання



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 22-Лют-2020, 10:11

Головна » 2013 » Листопад » 20 » Про підсумки обласного конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, присвячені Тижню позашкілля
20:55
Про підсумки обласного конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, присвячені Тижню позашкілля


20 листопада на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" відбулася фінальна частина конкурсу.
Учасники захищали домашнє завдання у двох номінаціях: «Офіс-менеджмент» та «Web-дизайн».
Рішення про нагородження переможців конкурсу виносило поважне журі, до складу якого увійшли: заступник директора з науково-методичної роботи Новопразького НВК Олександрійського району – Мітленко Лариса Олександрівна, вчитель інформатики Кіровоградського машинобудівного колледжу КНТУ – Коваленко Сергій Вікторович, вчитель інформатики СЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 Кіровоградської міської ради – Кривошея Олена Віталіївна, керівник гуртка комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” – Дьоміна Наталія Павлівна.


У номінації «Офіс-менеджмент»:
Савіцька Яна – вихованка гуртка «Обчислювальної техніки» Гайворонського ЦДЮТ – І місце;
Купчинський Вадим – учень 11 класу Івангородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрівького району – ІІ місце;
Алексеюк Любов – учениця 11 класу Добровеличківської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.


У номінації «Web-дизайн»:
Грінько Ілля – вихованець Олександрійського БДЮТ – І місце;
Чобану Валерія – учениця 10 класу Олександрівського НВК №2 – ІІ місце;
Білошапка Денис – учень 9 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світловодського району – ІІІ місце.


У загальному заліку призерами визначені наступні команди: І місце – команда Олександрійського БДЮТ, керівник команди – Сокерін Олег Степанович; ІІ місце – команда Олександрівської СЮТ, керівник – Бондар Людмила Миколаївна . ІІІ місце – комада Добровеличківської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради , керівник команди – Беспаленко Катерина Павлівна
Переможці конкурсу нагороджені дипломами та призами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

Фотографии

Фотография 1 Фотография 1

Переглядів: 369 | Додав: КОЦНТТУМ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz