Вітаємо Вас на сайті комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"
Меню сайту




Корисні посилання



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 22-Лют-2020, 09:41

Головна » 2019 » Квітень » 25 » Вітаємо переможців обласних змагань серед учнівської молоді з робототехніки!
16:12
Вітаємо переможців обласних змагань серед учнівської молоді з робототехніки!

    24-25 квітня у рамках впровадження STEM-ОСВІТИ в освітній процес закладу відбулися дводенні обласні змагання серед учнівської молоді з робототехніки. 
    За результатами змагань визначилися кращі юні конструктори та програмісти. 
    Перше місце в командному заліку за видами зайняла команда «ROBO LEGION» Кропивницької гімназії нових технологій навчання (керівник команди –  Дмиртро Єрмаков). 
    Друге місце: поділили команди Петрівського НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівського району (керівник команди – Олександр Оранський) та Созонівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградської райдержадміністрації (керівник команди – Валентина Криволапова).
    На третьому місці – команди Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (керівник – Оксана Задорожна) та «CentrUA» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник – Юрій Калашник). 
    Призерами в особистій першості змагань Сумо (автономні моделі) стали: Катерина Старенька – представник команди Кіровоградської гімназії нових технологій навчання «ROBO LEGION», яка зайняла перше місце, на другому місці – вихованець гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Андрій Заєць, на третьому місці – представник команди Созонівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської райдержадміністрації – Олександр Юнг. 
    За результатами трьох спроб особистої першості змагань Робо-Кегельринг кращими були Матвій Гарбар (Кіровоградська гімназія нових технологій навчання «ROBO LEGION»), який посів перше місце, Назар Рябцев (Петрівське НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія» ) та Костянтин Кушнарьов – представник команди КЗ «КОЦНТТУМ», які зайняли відповідно друге та третє місця.
    У Слаломі недосяжними для інших стали Михайло Перевозник (Кіровоградськка мала академія наук учнівської творчості), який посів І місце. Друге місце зайняла Поліна Капітонова (Петрівське НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія»). На третьому місці – Олександр Лизунов  (Созонівський НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградської райдержадміністрації.
    Вітаємо із заслуженими нагородами та бажаємо успіхів у майбутньому!

 

Переглядів: 96 | Додав: КОЦНТТУМ | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz