Меню сайту




Корисні посилання



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Вітаю Вас, Гість · RSS 17-Сер-2018, 21:27

Головна » 2018 » Серпень » 6 » Вітаємо призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!"
10:26
Вітаємо призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!"

Диплом І ступеня

    Карагеаур Марк, вихованець гуртка “Технічний” Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «До святих місць» (керівник Марченко О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Лопушенко Аліна, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Сонячна квітка» (керівник Лопушенко В.А.).

 

 

 

 

Диплом ІІ ступеня

    Колектив вихованців Новоархангельського будинку дитячої та юнацької творчості за роботу «Будинок моєї мрії» (керівник Мельніченко Ю.І.)

 

 

 

 

 

 

 

       Паламарчук Ірина, вихованка гуртка «Авіамоделювання» Гайворонського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Копія експериментальної ракети Р-06» (керівник Майданюк О.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Пінчук Едуард, вихованець гуртка «Радіоконструювання» Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради, за роботу «Прилад для виявлення місць втрати тепла в спорудах» (керівник Леліков В.В.)

 

 

 

 

 

    Пoрфентьєв Євген, вихованець гуртка «Радіоконструювання» Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради, за роботу «Пристрій для заварювання чаю» (керівник Леліков В.В.)

 

 

 

 

 

    Холод Максим, вихованець гуртка «Стендові моделі-копії суден із двигуном» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді», за роботу «Прогулянковий катер» (керівник Наливайський Е.В.)

 

    Ященко Наталія, вихованка гуртка «М’яка іграшка» Побузького центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району, за роботу «Ледачий кіт» (керівник Третякова О.Є.)

 

 

    Чурманова Рената, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального закладу «Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді», за роботу «Пасхальний сувенір» (керівник Марченко С.П.)

 

 

 

 

 

Диплом ІІІ ступеня

    Грищенко Роман, вихованець гуртка «Основи робототехніки та програмування» Маловисківського дитячо-юнацького центру «ВИСЬ», за роботу «Космічний бойовий корабель» (керівник Кравченко С.П.)

 

 

 

 

    Чередніченко Богдана, вихованка гуртка «Радіоконструювання» Добровеличківського центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Модель маяка» (керівник Леліков В.В.)

 

 

 

 

 

 

 

    Адамчук Юрій, вихованець гуртка «Кераміка» Новоархангельського будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Як у нашому селі…» (керівник Петренко З.В.)

 

 

 

    Сирота Дар’я, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Голованівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Бісерні казки Сухомлинського» (керівник Іщак О.А.)

 

 

 

 

    Заїка Аріна, вихованка гуртка «Канзаші» Устинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Весілля зміючок» (керівник Заїка С.В.)

 

 

 

 

Переглядів: 29 | Додав: КОЦНТТУМ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
счетчик посещений
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz